ДНЗ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРАВОБЕРЕЖНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"

«Обери професію по душі і жодного дня у житті не будеш «працювати»,

а будеш радіти життю»

Розклад уроків

Сьогодні останній день навчання. Ура! Канікули!

Спекотний сонячний день, але такий радісний та жаданий. Пройшла лінійка до Дня Конституції України та Дня молоді. Оцінена робота кожного учня. Пісні, грамоти, флеш-моб та сумісна подорож навколо Хортиці.

            Дякуємо рідному ліцею за поважливе ставлення до нас учнів, позитив та підтримку.

 

 

            Президент Ради самоврядування                                                                                                                                                                                                           Лавренко Дар'я.
                                                                                                                                                                                                                
                                         

01.06.2019 року наш заклад освіти прийняв участь у міському заході «Фестиваль сім'ї». Для майбутніх абітурієнтів провели цікаві презентації та майстер-класи з професій. А для позитивного, творчого, духовного та культурного потенціалу батьків та дітей були проведені майстер-класи з ужитково-прикладного мистецтва. Особливо в захваті відвідувачі були від роботи з роботами та ардуінами.

 

                                                   

 

 

28 травня 2019 року наша збірна команда ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» прийняла участь у змаганнях з лазертагу «Гарт хоробрих» серед учнівської молоді на честь

101 річниці визначних перемог Армії Української Народної Республіки на чолі з Петром Болбочаном. Наша збірна команда посіла ІV місце. Бажаємо подальших успіхів 

                                                

Наш заклад освіти приєднався до проведення Дня Європи в Запорізькій області.

З ціллю формування поняття європейського виміру за рахунок трансляції основних ідей та  цінностей європейського суспільства, широкого впровадження новітніх інтерактивних форм навчання, створення серії ігрових імітаційних проектів, Радою самоврядування ліцею була ініційована презентація «Я громадянин Європи». Здобувачі освіти ліцею змогли ознайомитися з основними принципами освіти європейського виміру,  побутом, культурою та надбаннями в різних напрямках європейських держав.

 

 

Обирай. Вирішуй. Дій!

 

        Якісні знання та вміння – це фундамент благополуччя у майбутньому, це «Соціальний ліфт» здатний підняти людину на значну висоту у сфері досягнень.

        Як обрати вірний шлях? Як зорієнтуватися у різноманітті професійної освіти?  

   Для вирішення цього питання і запросили ми випускників шкіл та всіх бажаючих в наш заклад освіти на «Ярмарок професій». Гостям надали професійно-консультативну допомогу щодо вибору професії, ознайомили з формами навчання та працевлаштування. Майбутнім абітурієнтам запропонували оригінальні ідеї на розвиток творчого мислення, та роботу на вирішення творчих задач, провели екскурсію закладом освіти, майстер-класи за професіями, профорієнтаційний квест, хендмейд, тимбілдінг, брейн-стормінг та багато іншого.

          Для гостей, котрі захоплюються електронікою, проводились:майстер-клас по ардуїнам «Мигання свідодиоїдом», демонстрація роботів Strong  та Ozodot. Враженні були не тільки діти, а й їхні старші наставники.

          Всіх бажаючих почастували смаколиками, кавою та подарували чудовий настрій.

 

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…