ДНЗ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРАВОБЕРЕЖНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"

«Обери професію по душі і жодного дня у житті не будеш «працювати»,

а будеш радіти життю»

Розклад уроків

ДНЗ " Запорізький правобережний ПЛ" має активну громадську позицію в протидії торгівлі людьми та є учасниками проекту " Підвищення рівня обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування" та 28.03.2019 були нагороджені подякою від голови правління ГПО " Егіда- Запоріжжя" А.П.Шостак

 
 
 
 
 
 
 

Наш заклад освіти не перший рік приймає участь в міському конкурсі "Молоді патріоти нашої країни". В цьому році прийняли участь такі учні: Перфілов Давид в номінації " На варті закону" та Французова Єлизавета в номінації " Життя в жовто-блакитних кьолорах". Учні бул нагороджені грамотами та сертифікатами на знижку на навчання в Класичному приватному університеті. Також подяками були нагороджені наставники учнів- педагоги: Мітрова Ю.В, Казачєнко Т.Г., та Іщенко В.С.

    

              Сьогодні членами Ради учнівського самоврядування, для учнів ліцею, було проведено заняття з елементами тренінгу " Торгівля людьми- ганебне явище сучасності". Метою заходу було ознайомити учнів з протиправними явищами торгівлі людьми у сучасному суспільстві, підвищити рівень проініормованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми.

  

            14.02.2019 року відбулася зустріч учнів нашого освітнього закладу з спеціалістами Головного територіального управління юстиції в запорізькій області, які розповіли про причини, умови виникнення можливих ситуацій та відповідальність за прояв булінгу.

  

Згідно рекомендацій для закладів освіти щодо застосування норм Закону
України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії
булінгу (цькуванню) від 18 грудня 2018 року № 2657-VIII у ДНЗ ЗППЛ був
розроблений, затверджений та оприлюднений план заходів який пов′язаний з
запобіганням та протидією булінгу (цькуванню) в закладі освіти. План має два
ключеві напрямки управлінський та просвітницький.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…