ДНЗ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРАВОБЕРЕЖНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"

«Обери професію по душі і жодного дня у житті не будеш «працювати»,

а будеш радіти життю»

ШАНОВНИМ БАТЬКАМ!

  • дек 20, 2018

УВАГА! Булінг серед дітей!

 
 
інформацію, щодовідповідних процедур для захисту прав дитини і перелік необхідних посилань у випадку зіткнення дитини з проявами боулінгу.

 
(залякування)—проявагресіїзподальшимзалякуванням особистостііпоявоюможливостіїїповногопідпорядкуваннясобіісвоїмінтересам.
За даними дослідження ЮНІСЕФ, проведеного в лютому 2017 року в усій Україні, 67 % дітей стикалися з випадками булінгу та 24% українських школярів піддавались булінгу. За наслідками війни та окупації територій маємо велику кількість внутрішньо переміщених сімей, а також дітей із посттравматичним синдромом. Сором’язливі та закриті до спілкування діти із сімей переселенців стають жертвами булінгу в 2 рази частіше за інших, тому що вони вимушені навчатись у малознайомих місцях, заводити друзів та інтегруватися заново у нове шкільне середовище, а тому потреба поширення взаємоповаги та позитивного ставлення один до одного серед дітей є дуже важливою.

За перше півріччя 2017 року Національна дитяча "гаряча" лінія прийняла 20 851 дзвінок від маленьких, юних та дорослих українців. Аналіз дзвінків свідчить, що переважна більшість дітей (26,5%) телефонують із питаннями щодо інформування про свої права, а також - що робити та куди звертатися, якщо дитячі права порушуються.


0-800-500-225(безкоштовний з мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України). А з 1 червня 2017 року Національна дитяча «гаряча лінія» відкрила короткий номер 116 111 (безкоштовний для абонентів КиївСтар та Лайфселл), що покращило доступ дітей до отримання консультацій. Даний номер телефону запроваджений у 26європейських країнах як узгоджений номер допомоги дітям по телефону.
 
Лінія є абсолютно безкоштовною, анонімною та конфіденційною.
 
Дитяча «гаряча лінія» працює по будням з 12 до 20 години та в суботу з 12 до 16 години.
 
Електронний ресурс важливих матеріалів за посиланням:
 
 
Матеріали схвалені для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді Міністерства освіти і науки України ( протокол № 3 від 4.10.2016. Матеріали можна знайти у вільному доступі насайті ГО «Ла Страда-Україна» www.la-strada.org.ua, або на сторінці в Фейсбукwww.facebook.com/lastradaukraine


Для організаційно-методичного забезпечення викладанняфакультативних курсів працівниками психологічної службиМіністерство надсилало (лист від 06.06.2013 № 1/9-413) переліки програм факультативних курсів, курсів за вибором та спецкурсів для застосування в роботі працівників психологічної служби, рекомендованих для використання в початковій школі та електронні переліки програм факультативних курсів для застосування в роботі працівників психологічної служби, які схвалені для використання у загальноосвітніх навчальних закладах науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ІІТЗО № 14.1/12-Г-165 від 15.05.2013 р.). Зміст програм представлений у варіантах з кількістю 17, 35, 52 та 70 годин, які реалізуються за рахунок годин варіативної складової навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів.
Зазначений перелік програм розміщений на сайтах:www.mon.gov.ua,www.psyua.com.ua
На допомогу педагогічним працівникам, які працюють із дітьми групи «ризику», корисними будуть матеріали, розміщеними на Інформаційній онлайн-платформі «Центр знань», яка створена в рамках проекту Українського інституту соціальних досліджень ім. О. Яременка спільно із МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» за технічної підтримки Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ)http://knowledge.org.ua/
 

Шановні батьки!

 

«Ми хочемо нагадати Вам, що такі чарівні слова, як «Добрий день», «Будь ласка», «Дякую» і «Вибачте», вперше пізнаються вдома.

 

Саме вдома діти вчаться бути чесними, пунктуальними і старанними, добре ставитися до друзів, поважати старших і вчителів.

 

Саме вдома вони вчаться бути акуратними, не говорити з набитим ротом і кидати сміття в урну.

 

Вдома вони також навчаються бути організованими, доглядати за своїми речами і не чіпати чужі.

 

А в ліцеї ми вчимо їх мові, математиці, історії, географії, фізиці, хімії та фізкультурі. Батьківське виховання ми лише підкріплюємо, але не замінюємо.

 

Торгівля людьми – це злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки, діти, як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. Нині у світі понад 21 мільйон людей є жертвами примусової праці. Чоловіки, жінки і діти потрапляють до рук торговців людьми, як у власних країнах, так і за кордоном. При цьому страждають усі країни – і країна походження, транзиту, і країна призначення. Зростає також проблема внутрішньої торгівлі людьми, Україна є країною походження, транзиту та призначення у торгівлі чоловіками,жінками та дітьми.

https://la-strada.org.ua/ucp_mod_content_show_30_robota-garyachoyi-liniyi.html

5270 800 505 501– номери телефонуНаціональної безкоштовної гарячої лінії з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів,спеціалісти якої надають консультації іноземцям, які перебувають в Україні та українцям, які планують поїхати за кордон, або повернулися в Україну з-за кордону.

Консультації надаютьсябезкоштовнотаконфіденційно!

527.org.ua– електронні консультації
527– безкоштовні дзвінки з мобільних телефонів в Україні
0-800-505-501– безкоштовні дзвінки зі стаціонарних телефонів в Україні
Графік роботи гарячої лінії: пн-пт з 10:00 до 21:00, сб з 10:00 до 18:00*

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…