ДНЗ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРАВОБЕРЕЖНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"

«Обери професію по душі і жодного дня у житті не будеш «працювати»,

а будеш радіти життю»

Новини


Запрошуємо випускників шкіл на день відкритих дверей нашого навчального закладу.

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності. Історія свята, на жаль, має трагічний початок.

20 лютого День Героїв Небесної Сотні – пам’ятний день вшанування подвигу учасників революції гідності та увінчання пам'яті Героїв Небесної Сотні – відважних співвітчизників, які ціною власного життя дали можливість Україні бути незалежною, демократичною, відкритою світові державою та самим творити своє майбутнє.

19 лютого 2024 року виконується 32 роки від дня затвердження Державного герба України. В ДНЗ «Запорізький правобережний ПЛ» пройшли заходи, які нагадують про встановлення державного символу.

Вітаємо учасників змагань ІІІ етапу Спортивних ігор України серед юнаків ЗПО з бадмінтону, які посіли ІІІ місце.

Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» проводив відкритий обласний онлайн конкурс “Новорічний креатив” в якому здобувачі освіти нашого навчального закладу посіли І місце в номінації «Символ року – 2024»

Члени Ради самоврядування ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» прийняли участь в благодійній акції «Стрічка Миру», яка була організована Комунальним закладом «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані».

Члени Ради самоврядування ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» прийняли участь в благодійній акції «Подаруй серце захисникам», яка була організована Комунальним закладом «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані».

З метою привітання захисників та захисниць України з Днем Святого Валентина, консолідації та формування патріотичної свідомості здобувачів освіти, виховання національного світогляду та підтримки захисників України через засоби художньо-технічної творчості «Комунальний заклад Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» провів відкриту благодійну акцію «Воїне, моє серце з тобою».

Випускникам шкіл при плануванні свого освітнього та професійного майбутнього дуже важливо використовувати різні джерела інформації.

14 лютого День закоханих відзначають в усьому світі. Це свято найбільш романтичне та очікуване, є символом любові, коли пари обмінюються привітанням, щоб висловити свої почуття. Є декілька легенд, версій, історій та оповідей про виникнення цього свята.

08.02.2024 році в ліцеї відбувся захист письмових екзаменаційних робіт здобувачами освіти групи № 162 за інтегрованими професіями «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення; електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Справжній лідер – явище рідкісне, це дар. Зараз у сучасному світі зростає роль колективної праці. Бажання досягти результатів, дійти до поставленої мети, потребує не тільки вміння працювати в команді, але і здатність бути лідером.

 

УВАГА!

Згідно внесених змін до Закону України «Про професійну (професійну технічну) освіту» щодо окремих аспектів підготовки кваліфікованих робітників в умовах воєнного стану та відновлення економіки. Державний навчальний заклад «Запорізький правобережний професійний ліцей» запрошує на навчання, та надає академічну підтримку здобувачам освіти, які втратили можливість навчатися у своєму закладі. Наш навчальний заклад пропонує приєднатися до освітнього процесу у дистанційній формі за вашою професією, зберігаючи місце навчання, стипендію та соціальні виплати згідно із законодавством.

 

 

Шановні випускники шкіл!

Запрошуємо Вас на навчання в

наш заклад освіти!

Посилання для спілкування під час проведення
Дня відкритих дверей в лютому 2024р.
з 12-00 до 15-00

https://meet.google.com/drn-mdpx-fxe

 

 Ми вас чекаємо щоденно в нашому закладі освіти
з 8.00 до 16.30


 На базі нашого ліцею існує:

Комп’ютерна академія Cisco,
яка проводить безкоштовне
навчання. В кінці навчального
курсу якого всі отримують
сертифікати міжнародного
зразка.

 

 

 


Корисні посилання

 

 

 

 

 

 

 

 

  Наші соціальні мережі 

 

 

Hide Main content block

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…