ДНЗ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРАВОБЕРЕЖНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"

«Обери професію по душі і жодного дня у житті не будеш «працювати»,

а будеш радіти життю»

НовиниЗгідно плану роботи ДНЗ «Запорізький правобережний ПЛ» класні керівники провели в групах виховні години за темою: «Яким я бачу своє життя в майбутньому».


Першою леді Оленою Зеленською з метою гідного вшанування пам'яті безневинних українських дітей – жертв агресії.


Згідно рекомендаціям Міністерства освіти і науки України «Про організацію та проведення заходів з питань безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу на час літніх канікул» в ДНЗ «Запорізький правобережний ПЛ» були проведені заходи щодо підготовки та організації проведення на час літніх канікул.

Протягом тижня колектив ДНЗ «Запорізький правобережний ПЛ» надавали профорієнтаційні послуги випускникам шкіл м. Запоріжжя.

Згідно наказу Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації 22.травня 2024 року пройшло засідання Клубу лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Зміцнення лідерських якостей учнівського самоврядування: Мотивація та обмін досвідом»

Вітаємо переможців обласного етапу виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва “Знай і люби свій край”.Згідно плану роботи класними керівниками були проведені зі здобувачами освіти виховні години за темою: «Формуємо моральну та психологічну стійкість».


 

УВАГА!

Згідно внесених змін до Закону України «Про професійну (професійну технічну) освіту» щодо окремих аспектів підготовки кваліфікованих робітників в умовах воєнного стану та відновлення економіки. Державний навчальний заклад «Запорізький правобережний професійний ліцей» запрошує на навчання, та надає академічну підтримку здобувачам освіти, які втратили можливість навчатися у своєму закладі. Наш навчальний заклад пропонує приєднатися до освітнього процесу у дистанційній формі за вашою професією, зберігаючи місце навчання, стипендію та соціальні виплати згідно із законодавством.

 

 

Шановні випускники шкіл!

Запрошуємо Вас на навчання в

наш заклад освіти!

Посилання для спілкування під час проведення
Дня відкритих дверей у червнi 2024р.
з 12-00 до 15-00

https://meet.google.com/spd-vins-vdb

 

 Ми вас чекаємо щоденно в нашому закладі освіти
з 8.00 до 16.30


 На базі нашого ліцею існує:

Комп’ютерна академія Cisco,
яка проводить безкоштовне
навчання. В кінці навчального
курсу якого всі отримують
сертифікати міжнародного
зразка.

 

 

 


Корисні посилання

 

 

 

 

 

 

 

 

  Наші соціальні мережі 

 

 

Hide Main content block

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…