ДНЗ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРАВОБЕРЕЖНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"

«Обери професію по душі і жодного дня у житті не будеш «працювати»,

а будеш радіти життю»

                                                                                                              тел. 708-51-82; 099 -0199067

 

Актуальні новини:

 

 

 


 

 

Шановні колеги, здобувачі освіти та батьки!

 

Хай Різдво у вишиванці,
Розбудить Вас щасливо вранці!
І принесе у Вашу хату,
Радість й усмішок багато.
Розбудить приспані надії,
Достатком й щастям Вас зігріє,
Зігріє сонцем і любов'ю
Та подарує Вам здоров'я.

 


 

 


 

«НОВОРІЧНІ ДИВА»

Новий рік ось уже стукає всім нам в двері, в сторіночки соціальних мереж, на біл-бордах і вітринах вулиць. Дійсно, це свято з давніх часів вважається самим довгоочікуваним, найулюбленішим, його з нетерпінням і надією на чудо чекають всі - наївні і завжди юні дорослі, не по-дитячому серйозні малюки, і, звичайно ж,всі  ви.   В цьому році ми традиційно проводимо конкурс-виставку творчості наших здобувачів освіти. Сьогодні не можливо було визначити кращого, бо кожна робота була яскравою, тематично витриманою. Всі педпрацівники та здобувачі освіти отримали велику кількість позитиву та яскравих вражень. Дякуємо всім учасникам та бажаємо такого ж чудового настрою, який панував на нашому заході.

       

 


 

Тренінг 17.12.21 р. Група 60 та 131.

Ментальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя. Це поняття дуже широке і поєднує різні аспекти, а також об’єднує здоровий дух та психіку людини із соціальним складником. Воно є важливим для втілення бажань, реалізації цілей, доброго фізичного самопочуття. А з іншого боку - психічне здоров’я кожного індивіда важливе для всього суспільства. Стан ментального здоров’я залежить від багатьох чинників: соціальних, екологічних та навіть економічних. YMCA Запорізької області за підтримки YMCA України в рамках проєкту "Back to active life" провела тренінги з ментального здоров'я та психологічної мотивації молоді до самореалізації для активної молоді двох соціальних партнерів, а саме: Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ та Запорізького правобережного професійного ліцею. Заходи відбулись в дружній атмосфері Новорічних та Різдвяних свят в інтерактивній практичній формі. Щиро дякуємо учасникам за активність, а соціальним партнерам за підтримку та плідну співпрацю!!!

           

Президент Групи компаній СВАРОГ АЛЬЯНС,
Керуючий партнер Active Business Club,
President YMCA Zaporizhja region",
SDG's Ambassador NYCUkraine,
Експерт з питань монітроингу
та соціального партнерства,
бізнес-тренер

Юрій Білий

 


 

ВІТАЄМО!

нашу команду юнаків, які посіли ІІІ місце

в змаганнях обласного етапу Всеукраїнських спортивних ігор серед юнаків професійної (професійно-технічної) освіти  з баскетболу 3х3.

 

 


 

З Днем Святого Миколая!!!!

Хай Миколай у вишиванці
Розбудить подарунком вранці
            І принесе у Вашу хату
            Добробут, радості багато.
                        Розбудить приспані надії,
                        Зернятко щастя хай посіє.
                                   Зігріє гумором, любов'ю,
                                   І принесе Вам всім  здоров'я!!!!

В ДНЗ "Запорізький Правобережний Професійний Ліцей" день розпочався з привітання здобувачів освіти та всіх педпрацівників. Наші Миколайчики вручили невеличкі подарунки та побажали всім здоров'я, добробуту, радости та здійснення мрій до Дня Святого Миколая.

 

   


 

Вітаємо!!!

Савоніка Данила, який посів ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-виставці «Я хочу жити в якісному світі»

 

 


 

ВІТАЄМО!

наших дівчат, які посіли ІІІ місце

в змаганнях обласного етапу Всеукраїнських спортивних ігор серед дівчат професійної (професійно-технічної) освіти  з баскетболу 3х3.

         

 


 

День волонтера

05 грудня 2021  пройшов день волонтера. Волонтери часто першими діють у кризові періоди, допомагаючи мільйонам вижити, незважаючи на ризики. Їхня робота підтримує нашу загальну людяність. Здобувачі освіти та педагогічний колектив приєднались до урочистого заходу з нагородження кращих волонтерів Запоріжжя. Голова  Ради самоврядування  Савонік Данило разом з командою волонтерів прийняв участь  в проведенні заходів, та разом з  членом Ради самоврядування Шишловою Катериною були нагороджені грамотами за великий внесок у волонтерську діяльність міста. Майстер виробничого навчання нашого ліцею Іванілова О.В. волонтер волонтерського центру «Солдатський привал». Для неї «Привал» став другим домом, а команда родиною. Пишаємося що в нашому колективі навчаються та працюють люди з великим серцем та душею.

     

 


 

«Школа безпечної міграції»

Проти дій торгівлі людьми.

В грудні поточного року члени Ради самоврядування Тарасова Галина, Овчаренко Олександра, Майстренко Аліна, Надьожина Ірина провели тренінги з теми «Проти дій торгівлі людьми» зі здобувачами освіти ДНЗ «ЗППЛ». Основна мета цих заходів була сформувати уявлення про проблему торгівлі людьми та її наслідки для людини, навчити користуватися правилами безпечної міграції та працевлаштування. Після закінчення тренінгу кожен учасник отримав сертифікат.

 

 


 

«16 днів проти насилля»

                Щорічно з 25 листопада до 10 грудня  проводиться Всеукраїнська компанія «16 днів проти насилля» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім'ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

В ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» провели тематичну лінійку, єдину годину спілкування, виховні години. Пройшло засідання Ради самоврядування ліцею, розглядались питання онлайн-безпеки, питання експлуатації дітей у цифровому просторі. Ми навчалися обізнаності та запобіганню насилля.

        

 


 

Мова - душа народу

Все – все можна сказати рідною мовою, навіть читати або писати вірші, а яка чудова поезія про багатство рідної мови і здається і слова здаються такими переконливими. Тож і наш педагогічний та учнівський колектив приєднався до цього свята в он-лайн режимі.

 


 

Челендж «Мій вибір»

26 листопада 2021 року пройшов челендж «Мій вибір» з учнівською молоддю закладів професійно (професійно-техїнічної) освіти Запорізької області з питань вибору професій та закладу освіти. Здобувачі освіти нашого навчального закладу розповіли про умови навчання в Державному навчальному закладі «Запорізький правобережний професійний ліцей» та пояснили чому їх професія найкраща. Вибір професії це питання складне, тож ми допоможемо вам не помилитися та вибрати професію яка дозволить реалізувати свій потенціал свої здібності, принесе задоволення і в тому числі гідну оплату.

 

 


 

XV форум лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області

22 листопада 2021 року Тиждень професійно (професійно-технічної) освіти в Запорізькій області розпочався з відкриття XV форуму лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Запорізької області. Захід проходив в режимі відео конференції та онлайн зустрічей на платформі Zoom. Лідерів самоврядування привітала директор Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації Людмила Бухаріна та директор Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізькій області Олександр Паржницький, а також лідери учнівського самоуправління минулих років. Учасники форуму мали змогу поділитися своїми ідеями, ініціативами, та напрацюваннями. Розповіли про реалізацію спільних ініціатив та соціальних проектів. В роботі форуму прийняли участь Лідери нашого закладу освіти Савонік Данило група № 60, Попова Юлія група № 60, Кашина Катерина група № 60.

 


   

                                            СНІД  - НЕ  ВИРОК

З 25 листопада 2021 року Департамент спорту , сімї та молоді Запорізької міської ради проводить заходи з нагоди щорічної Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства». Здобувачі освіти ДНЗ «Запорізький  правобережний ПЛ» приєднались до лекції «Основні питання щодо ВІЛ». Президент Ради самоврядування Савонік Данило розповів про методи боротьби з ВІЛ. Присутнім роздали інформаційну літературу та буклети щодо місць для проходження тестування та профілактики ВІЛ., а також провели тренінг «Так чи НІ» щодо питань обізнаності до захворювання.

            

     

 


 

                     «Свічка пам'яті»

Традиційно в ДНЗ «Запорізький правобережний професійний ліцей» пройшли заходи до щорічного національного Дня пам'яті жертв Голодомору в Україні. Виховні години та день інформування, книжкові виставки, акція «Свічка пам'яті» та хвилина мовчання – це знак скорботи і пам'яті про мільйони загублених життів наших співвітчизників.

             

 


 

ВІТАЄМО!

Випускників «Школи молодого підприємця»  та нашого лідера Ради самоврядування Савоніка Данила.

                                      

 


 

Школа молодого підприємця

Педпрацівники ліцею та здобувачі освіти – члени Ради самоврядування стали учасниками V сезону проекту «Школи молодого підприємця» « Бізнес он-лайн 2021». Під час навчання вони отримали цінні життєві навички щодо планування та відкриття свого бізнесу. Молодь повинна бути в тренді сучасних технологій, бути підприємливою в усіх ситуаціях і вміти сміло зустрічати виклики сьогодення.

                                  

 


 

Вітаємо переможців конкурсів

Oбласний конкурс-виставка «Берегиня роду українського» Замула Михайло (група № 161)  

І місце.

 

Обласний конкурс флешмобів «Я люблю свою країну» Чупров Назарій (група № 60)

ІІ місце

     

 


 

УВАГА!

З 20 листопада по 30 листопада 2021 року проводиться Всеукраїнський день добрих справ «Щедрий вівторок». Мета руху об’єднати всю країну навколо добрих справ. Запорошуємо всіх підтримати ініціативу Благодійної організації «Фонд родини Загорій» та переглянути відеоролик під умовною назвою «Giving Tuesday UA»:

https://drive.google.com/file/d/1i7H2QJWkotFTvoQ7ltBdDtf6CkAWdtBz/view  

                     

 


                                                                                                      

 УВАГА!

     З ціллю зменшення супротиву суспільства до дітей з особливими освітніми  потребами  на виконання Плану заходів на 2021-2022 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні Міністерство освіти і науки України у співпраці з проєктом «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe), який реалізується Alinea International, та за підтримки РадниціУповноваженої Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації та Радниці-Уповноваженої з питань безбар’єрності у листопаді-грудні 2021 року проводитиме інформаційну кампанію «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів».

Кампанія складається із 4-х етапів:

1 етап – інформування щодо зменшення супротиву суспільства до дітей з особливими освітніми потребами (листопад-грудень 2021 р.);

2 етап – інформування про підтримку родин в складних життєвих обставинах (січень – лютий 2022 р.);

3 етап – інформування про шкоду виховання дитини в інституційних закладах (березень – квітень 2022 р. );

4 етап – інформування про доступність інклюзивної освіти для кожної дитини (травень – червень 2022 р.).

Всі інформаційні матеріали кампанії можна завантажити за посиланням:

https://fex.net/uk/s/7ct6xvc  або https://drive.google.com/drive/folders/1bVvdLuP6wS4BY4GWiKSeub0IGQzOtTw?usp=sharing

   

 

 

 На базі нашого ліцею існує:


Комп’ютерна академія Cisco,
яка проводить безкоштовне
навчання. В кінці навчального
курсу якого всі отримують
сертифікати міжнародного
зразка.

 

 

 Ми вас чекаємо щоденно в нашому

закладі освіти з 8.00 до 16.30

 

 

 

  • САЙТИ ДРУЗІВ:

 

 

 

 

 

 

 

Профорієнтаційний кейс:

 

 

 

 

Фейсбук

 

Инстаграм аккаунт:

@dnz_zppl_22

 

Як нас знайти ?

Hide Main content block

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…