ДНЗ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРАВОБЕРЕЖНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"

«Обери професію по душі і жодного дня у житті не будеш «працювати»,

а будеш радіти життю»

                                                        вступити онлайн                                                                    тел.   0990199067

 

Дистанційне навчання

Актуальні новини:

Знайомимося з історією міста Запоріжжя!

Сьогодні в нашому закладі освіти пройшла виховна година в групі №60. У цьому заході приймали участь здобувачі освіти, які мають статус внутрішньо переміщених осіб. На виховну годину була запрошена екскурсовод зі стажем, нагороджена орденом за розвиток екскурсійної справи, викладачка екскурсознавства Вініченко Валентина Степанівна. Валентина Степанівна має понад 40 авторських екскурсій. Протягом всієї виховної години надавалась інформація, цікаві факти, легенди та казки про наше місто. Все це органічно переплелося між собою у цікаві розповіді пані Валентини. Всі ми слухали розповідь  затамувавши подих.  На цій зустрічі панували гарні емоції, приємна атмосфера. Безмежно дякуємо Валентині Степанівні за змістовну та цікаву інформацію, що до історії нашого міста Запоріжжя.

«Життя – це те що люди більше всього бажають зберегти і менш всього оберігають»

24 травня 2021 року у ДНЗ «ЗППЛ» класний керівник групи № 29 Іванова Н.О. провела відкриту виховну годину-тренінг на тему «Цінності життя і здоров’я». Здобувачі освіти групи № 29 виконували вправи на розвиток почуття толерантності, вміння адекватно реагувати на життєві випробування. Цікавим було і випереджувальне домашнє завдання, про яке розповів староста групи Молчанов Богдан. Ліцеїсти визначали для себе особисті життєві цінності та відповідали на питання: «У що я вірю?» , «У чому моя сильна сторона?» та багато інших. Позитивні емоції викликала сценка «Притча “Найважливіші речі”» у виконанні Григор’єва Ярослава, Мартинюка Станіслава та Глуши Микити у ролі мудрого старця. На тренінгу ліцеїсти відпрацьовували вміння працювати в групах та визначали пріоритет духовних цінностей, виконуючи вправу «Шкала цінностей». Під час дискусії групи дійшли висновку, що існують ситуативні та суб’єктні цінності, кожна людина сама виховує позитивні риси характеру. Побажання працювати над собою та теплі слова класного керівника Іванової Наталії Олексіївни завершили тренінг: «Пам’ятайте, що тільки ви є справжнім майстром в мистецтві бути собою, і коли ви щирі — то є ідеальною версією самого себе. Ви не кращі і не гірші, ніж інші люди, тому що кожна людина унікальна, але з вашою роллю ніхто не впорається краще, ніж ви, або так, як ви».


 

  

 

 

 На базі нашого ліцею існує:


Комп’ютерна академія Cisco,
яка проводить безкоштовне
навчання. В кінці навчального
курсу якого всі отримують
сертифікати міжнародного
зразка.

 

 

 Ми вас чекаємо щоденно в нашому

закладі освіти з 8.00 до 16.30

Запрошуємо на день відкритих дверей

26.02.2021
26.03.2021
21.04.2021
25.05.2021

 

 

  • САЙТИ ДРУЗІВ:

 

 

 

 

 

 

 

Профорієнтаційний кейс:

 

 

 

 

Фейсбук

 

Инстаграм аккаунт:

@dnz_zppl_22

 

Як нас знайти ?

Hide Main content block

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…