ДНЗ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРАВОБЕРЕЖНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"

«Обери професію по душі і жодного дня у житті не будеш «працювати»,

а будеш радіти життю»

Потенційні учасники НМТ, які планують вибрати третім предметом фізику, можуть виконати 20 завдань з цього предмета у спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Детальніше

Фахівці УЦОЯО продовжують готувати демонстраційні варіанти тестів з усієї лінійки предметів НМТ. Сьогодні ми пропонуємо потенційним учасникам тестування виконати завдання з другого обов’язкового предмета -математики. Детальніше

Сьогодні пропонуємо ознайомитися з демонстраційним варіантом завдань НМТ з історії України. Детальніше

НМТ – 2023: ДЕМОНСТРАЦІЙНИЙ ТЕСТ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ

Український центр оцінювання якості освіти задля ознайомлення вступників із завданнями, що будуть у цьогорічному НМТ, розмістить тренувальні матеріали з усіх навчальних предметів.

Пропонуємо ознайомитися із завданнями з української мови. Докладніше

ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМА ILEARN БЕЗОПЛАТНО ПІДГОТУЄ ВСТУПНИКІВ ДО НМТ-2023

 

Громадська спілка «Освіторія» запустила серію безоплатних вебінарів на онлайн-платформі «iLearn» для підготовки до національного мультипредметного тесту (НМТ) 2023. Вебінари проведуть досвідчені експерти-предметники.

На платформі «iLearn» від ГС «Освіторія» вже традиційно розпочалася серія вебінарів для підготовки учнів до НМТ-2023. За весь час платформою скористалися понад 260 тис. українських школярів.

Щотижня на iLearn будуть проводити онлайн-заняття з чотирьох предметів: української мови, історії України, математики та англійської. Учні зможуть не лише повторити матеріал, але й поставити запитання викладачам, а також перевірити знання завдяки тестуванню на платформі. Вебінари триватимуть упродовж чотирьох місяців, безпосередньо до складання НМТ.

До команди експертів iLearn цьогоріч долучилися: переможець Global Teacher Prize Ukraine 2021 Артур Пройдаков (українська мова) та Лілія Чиж, викладачка Green Country (англійська мова). Історію України та математику вже третій рік поспіль викладатимуть Артур Бабенко та Юрій Захарійченко.

Розклад, а також вебінари можна переглянути на платформі iLearn.org.ua.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…