ДНЗ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРАВОБЕРЕЖНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"

«Обери професію по душі і жодного дня у житті не будеш «працювати»,

а будеш радіти життю»

HUMAN ШКОЛА
Зручні та сучасні інструменти для навчального закладу (система управління навчанням, аналітика, ліційна мережа, безкоштовна для державних закладів)
GOOGLE MEET
Сервіс для проведення відеоконференцій та онлайн-зустрічей. Максимальна кількість учасників відеозустрічі залежить від використовуваної версії G Suite, як правило це не більше 100 учасників. Обмежень у часі проведення відеозустрічей немає.
ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА ОНЛАЙН
Цифрова навчальна платформа для учнів закладів професійної освіти та здобувачів професійних кваліфікацій.
ДІЯ ОСВІТА
Національна едьютейнмент освітня платформа актуальних знань та навичок. Кожен може безоплатно здобути важливі знання заради власного ж успіху.
EdEra
Освітній проєкт, що має на меті зробити навчання в Україні якісним і доступним. Усі курси тут безоплатні, проте після закінчення кожен охочий може віддячити проєкту. До кожної лекції (коротких відео, запитань і завдань для кращого засвоєння матеріалу) додається супроводжуючий матеріал – конспект з ілюстраціями та поясненнями. Кожного тижня здобуваі виконують домашнє завдання, а в кінці курсу складають іспит. Навчатися можна в будь-який зручний час, а успішність підтверджується сертифікатом.
Є-МОВА
Освітня платформа, яка пропонує курси з української мови, надає можливості для навчання, навчає української та створює курси з української мови.
СВІТ ПРОФЕСІЙ
Сучасна он-лайн Платформа для професійної орієнтації, свідомого вибору професії, успішного професійного навчання та кар’єрного зростання.
PROMETHEUS
Близько 100 безкоштовних онлайн-курсів, серед яких курси підготовки до ЗНО, англійської мови та освіти сучасного викладача.
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…