ДНЗ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРАВОБЕРЕЖНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"

«Обери професію по душі і жодного дня у житті не будеш «працювати»,

а будеш радіти життю»

Дистанційне навчання

Шановні педпрацівники, здобувачі освіти та батьківська громада

Лідери навчаються

22.12.2020 року в ДНЗ «Запорізький правобережний ПЛ» згідно плану роботи пройшло засідання школи Лідерів. Новий склад Лідерів ліцею  ознайомився з якостями характеру і поведінки Лідера, продемонстрував лідерський потенціал кожного учасника, ознайомився з теоретичними основами лідерства. Лідери навчались організовувати спільну діяльність та регулювати взаємини в групі. В програмі роботи використовувались вправи «Знайомство», «Асоціативний ланцюжок», «Лідер і керівник – одне й те саме», «Сонечко», «Атоми», та  пройшло тестування «Острів скарбів». Ми зробили висновок: Лідер – це людина, яка досягає мети за допомогою інших людей. Він захоплює їх і заражає ентузіазмом, надихає і ставить перед ними завдання.

Заступник голови Лідерів Ради самоврядування ліцею Абросімова Марія.

 

«Оберіг Герою»

Наш заклад освіти прийняв участь в Обласній благодійній акції «З любов'ю до Героя» в рамках Всеукраїнського фестивалю мистецтва «Військові обереги від Святого Миколая». Весь педагогічний та учнівський колектив підготували вироби-обереги для захисників України. Кожен оберіг,  це краплинка любові до Вас. Повертайтесь живими та з перемогою.

 

Рада Самоврядування нашого лiцею привiтала педагогiчний коллектив з 80-рiчницею системи ПТО та Днем вчителя.
Квiти ,пiснi, привiтання , жарти-все це надавало заходу святковостi та незвичайностi , але родзинкою став iнтерактивний урок для вчителiв.

 

Вчитель- це наша совість, взірець у житті единий. Без нього життєва повість , не пишеться у людині.
 

 

 

«День здоровя»

Традиційний захід «День здоров’я» в нашому закладі освіти був спрямований на зміцнення здоров’я учнів та педколектива, загартування,прагнення бути здоровим, сильним, витривалим, відмовитись від негативних шкідливих звичок.

На спортивному майданчику зібралась вся ліцейна родина.

Калейдоскоп спортивних змагань,рухливих ігор в яких всі приймали активну участь, надали бодьорість та гарний настрій. А переможці отримали нагороди

Заступник Президента Ради самоврядування: Абросімова Марія

 

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…