ДНЗ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРАВОБЕРЕЖНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"

«Обери професію по душі і жодного дня у житті не будеш «працювати»,

а будеш радіти життю»

Розклад уроків

Увага!

В Україні розпочав роботу інтернет-довідник для школярів, студентів, абітурієнтів та їх батьків KudaPostupat.ua (5746 Університетів, 36 країн Європи та України по 510 містах).

            Це платформа на якій сконцентрована уся інформація про ВНЗ України та Європи та можливість обрати омріяний заклад для вступу. Вся довідкова інформація абсолютно безкоштовна для користувачів.

 

KudaPostupat.ua – це та сама пошукова система, що спеціалізується на пошуку пропозицій навчальних закладів. Довідник моніторить усі навчальні заклади та віднаходить необхідний ВНЗ за обраним параметром.

 

Також на сайті функціонує панель фільтру, яка допоможе випускнику обрати оптимальну пропозицію з 5746 університетів, України і Європи.

 

Новий рік, безумовно, має свої особливі запахи та яскраві кольори з якими він асоціюється у нас ще з дитинства. І самі новорічні аромати – це запах мандарин і, звичайно ж, справжньої живої ялинки. Це композиції, які зачаровують та наповнюють  кімнату передчуттям свята, а нас – з головою занурює в той час, коли ми ще вірили в святого Миколая. 

Тродиційні Новорічні композиції прекрасно вписуються в любий інтер’єр. Вони прикрашають новорічні столи, підносяться як подарунки. 

Сьогодні в нашому закладі освіти відбулася традиційна святкова виставка-конкурс Новорічних  композицій, які створювали Новорічний настрій. Захід проводився з метою пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи, до багатовікових традицій українського народу.

Кожна група представила витвори мистецтва за допомогою декількох ялинових або соснових гілочок, шишок, прикрас з сріблястого дощику, кольорових кульок. Були виготовлені новорічні композиції: настільні, настінні, підвісні. Особливо ніжно виглядали сніжні букети вкриті інеєм, яскраві зимові віночки, стилізовані ялинки, новорічні казкові персонажі, сюжетні композиції.  В цілому, всі авторські роботи відзначались своєю неповторністю та майстерністю виконання.

 

 

 

Нове століття ставить перед нами жорстокі альтернативи. Для тих, хто володіє новими знаннями та професіональними навиками - світ наповнений можливостями. Зникають старі робочі місця, світ стає величезним інформаційним пунктом обміну. Тому від кожного з вас, шановні випускники залежить самостійне керування своєю освітою, вибором професії і своїм життям в цілому. Тільки гарна освіта та правильно вибрана професія стануть для вас своєрідним «соціальним ліфтом», який допоможе піднятися на значну висоту своїх досягнень.

11.12.2019 року на виконання листа Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України від 22.11.2019 року № 5/612-19 «Щодо проведення семінарів-тренінгів профорієнтаційного спрямування» з метою упровадження сучасних форм і методів профорієнтаційної роботи та популяризації робітничих професій відбулася зустріч  здобувачів освіти  та   педпрацівників  ДНЗ  «Запорізький правобережний професійний ліцей» та учнів ЗОШ № 73.

Під час зустрічі було проведено семінар-тренінг: «Формула вибору професій».

Учнів школи ознайомили з умовами вступу до нашого закладу освіти та презентували відеоматеріали «Навчальний заклад – який формує майбутнє». В програмі тренінгів були передбачені інтегровані методики знайомства  з проблемою і первинною діагностикою вибору професії та працевлаштування. Вправи: «Ланцюг професій» - показали, що обираючи свій професійний шлях не слід обмежуватися тільки одним вибором. Гра «Сама-сама» - надала можливість розширити знання учасників про світ професій або актуалізувати ті знання які вже є. Вправа: «Хочу, можу, треба» - була спрямована на аналіз ситуації професійного визначення. Вона змушує замислюватися над проблемною ситуацією та спонукає до активного пошуку рішення позначених проблем. Вправа: «Ух» - навчила учнів співпраці в команді.

Були розіграні рольові ігри по підготовці та проведенні співбесіди з роботодавцем, а також  учні навчались складати резюме.  

Дуже зацікавило учнів інтерактивна робота з мобільними телефонами на платформі  «Kahoot!»,

яка дозволила в електронному вигляді вибрати рекомендовану професію.

Наш заклад освіти дякує за плідну співпрацю директору ЗОШ № 73 та всьому колективу, маємо надію на подальшу співпрацю.

 

 

«Молодіжний форум погляд у ХХІІ сторіччя»

            Учні нашого закладу освіти взяли участь у молодіжному форумі, який пройшов в Туристично-інформаційному центрі Запоріжжя. На форумі пройшли активності різного формату. Панельні дискусії за участю представників молоді, органів державної влади і місцевого Самоврядування, бізнесу, презентацій з успішних історій молоді на місцевому рівні. Форум проходи на протязі двох днів. Розглядались питання: «Робота в креативних сферах – як почати?», «Чи чекають на тебе в ІТ», «Як впроваджується сучасність в Запоріжжі». Українська реп-виконавиця Аліна Пащ, презентувала мотиваційний спіч, про те як досягти успіху. Майбутнім випускникам нашого закладу освіти стане у нагоді  презентація «Робота завтрашнього дня».

Дякуємо за співпрацю організаторам форуму.

          

 

            Заступник президента Ради Самоврядування Абросімова Марія.

            З метою формування у учнів художньо-естетичної культури щодо розкриття здібностей юних талантів, обдарувань, залучення до духовної спадщини  українського народу традиційно в ліцеї пройшов конкурс «Ліцей запалює зірки».

            Програма об’єднала хореографічні, хорові, вокальні, інструментальні, театральні, літературно-мистецькі та фольклорні номери. Свої надбання представили учні від кожної групи. Наші зірочки порадували присутніх своєю майстерністю. Кожен виступ був яскравим. Компетентна журі  підбило підсумки номінації груп.

І місце – 28,69 групи

ІІ місце – 39 група

ІІІ місце- 68

Дякуємо за чудовий настрій та святкову атмосферу. Ми дійсно багаті на таланти.

   

  

 

 

            Заступник президента Ради самоврядування  Закатов Олександр

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…