ДНЗ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРАВОБЕРЕЖНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"

«Обери професію по душі і жодного дня у житті не будеш «працювати»,

а будеш радіти життю»

Розклад уроків

            З метою формування у учнів художньо-естетичної культури щодо розкриття здібностей юних талантів, обдарувань, залучення до духовної спадщини  українського народу традиційно в ліцеї пройшов конкурс «Ліцей запалює зірки».

            Програма об’єднала хореографічні, хорові, вокальні, інструментальні, театральні, літературно-мистецькі та фольклорні номери. Свої надбання представили учні від кожної групи. Наші зірочки порадували присутніх своєю майстерністю. Кожен виступ був яскравим. Компетентна журі  підбило підсумки номінації груп.

І місце – 28,69 групи

ІІ місце – 39 група

ІІІ місце- 68

Дякуємо за чудовий настрій та святкову атмосферу. Ми дійсно багаті на таланти.

   

  

 

 

            Заступник президента Ради самоврядування  Закатов Олександр

З 25 листопада по 30 листопада  2019 року було проведено Місячник безпеки життєдіяльності.

  З метою цілеспрямованої профілактичної роботи щодо попередження надзвичайних подій, ситуацій за участю учнів, підняття рівня знань з основ життєдіяльності, отримання навичок з безпеки життя та здоров’я учнів в ліцеї  проведено: конкурс малюнків та відеороликів з безпеки життєдіяльності; виховні години та інтерактивна вікторина на сервісі  Kahoot! Безпека Життєдіяльності.

Під час перерв учні переглядали навчальні відеофільми, презентації з безпеки життєдіяльності.Поновлено куточки рятувальника, стенди ОБЖД.

Найактивнішими були учні гр.  39  «Електрогазозварник; електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах»  та 68 «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» .

  

 

Команда  ДНЗ «Запорізького правобережного ліцею» прийняла участь у фестивалі  College Day, який відбувся 08 листопада 2019 року в Запорізькому обласному  центрі молоді. Протягом дня учасники були залучені до різноманітних активностей – самопрезентацій, інтелектуальних ігор, нетворкінгів та різноманітних змагань. Ми отримали масу позитиву, приємних вражень, гарний настрій. Команда була нагороджена дипломом.

Вітаємо та бажаємо подальших успіхів.

   

 

            Заступник президента Ради самоврядування  Абросімова Марія

На базі Запорізького Національного університету 20 листопада 2019 року пройшов Сьомий Всеукраїнський філософський фестиваль «Захід – Схід: діалог культур» в якому команда нашого закладу освіти прийняла активну участь. Наша команда «Чорна троянда» яскраво презентувалась та прийняла активну участь в філософському рингу. Вітаємо нашу команду з нагородженням.

Бажаємо успіхів та Західно-Східної мудрості.

  

 

            Заступник президента Ради самоврядування Перфілов Давид

Ось і закінчується четверта пора року. За народним пересказом, осінь старша донька сонця щедра та багата, золота та різнобарвна. Сьогодні в нашому закладі освіти пройшла виставка «Дари осені». Всі групи мали  можливість розкрити свою творчість, проявити фантазію,використавши природні матеріали, даровані матінкою Землею. Кожна поробка – це витвір мистецтва. Деякі роботи були сповнені глибоким символічним змістом, інші тонким гумором. Але головне, що весь колектив насолоджувався атмосферою чудових осінніх красок. Ну, а місця розподілили так:

І місце – група № 39

ІІ місце – групи № 29 та 169

ІІІ місце – група № 67

  

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…