ДНЗ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРАВОБЕРЕЖНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"

«Обери професію по душі і жодного дня у житті не будеш «працювати»,

а будеш радіти життю»

 

Урок-знайомства з о.Хортиця

 

Для здобувачів освіти І курсу групи № 161 майстер виробничого навчання Іванілова О.В. та екскурсовод Вініченко В.С. провели урок-знайомства з о.Хортиця. Під час екскурсії ми ознайомилися з пам'ятками історії, пройшли Тарасовою стежкою. Дуже цікавою була розповідь про будівництво Запорізької ГЕС, ознайомили нас з реконструкцією краєзнавчого музею, незвичайною була віртуальна подорож по Дніпру. Тож вивчаємо історію рідного краю, любимо та пишаємося своєю Батьківщиною.

 

Здобувач освіти  групи № 161

                                                                                                                                                                    Лукащук Дар'я

День здоров'я

Традиційно в нашому закладі освіти пройшов «День здоров'я» - це день відпочинку, день спортивних змагань.   Його призначення – сприяти оздоровленню здобувачів освіти, залучати їх до щоденної фізичної активності, навчити уважності, спритності, дисциплінованості та вмінню працювати в команді. У продовж дня весь учнівський та педагогічний колектив прийняли участь в різноманітних змаганнях та вправах спортивного характеру. Цілий день панували: добрий настрій, взаємодопомога, яскраві емоції та нагорода переможців, а головне розуміння того, що здоров'я для всіх це сила, це радість життя.

 

Керівник фізичного виховання Міщенко Р.В.

 

Відповідно до навчального плану з предмета «Захист Вітчизни»  07.06.2021 по 09.06.2021р.р  із здобувачами освіти групи №69  «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення» було проведено  навчально-польові збори.

Враховуючи те, що програма 3-денних навчально-польових зборів передбачає практичне виконання контрольних нормативів, було дотримано карантині заходи. 

В основному під час  проведення навчально– польових зборів показали високі, стабільні результати, закріпили теоретичні знання, уміння та навички щодо захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій.

Навчально-польові збори — це своєрідний екзамен на вправність та мужність для здобувачів освіти . Зважаючи на важливість популяризації Збройних Сил України та виховання патріотично налаштованого молодого покоління, важко переоцінити важливість подібних заходів, оскільки військово-патріотичне виховання передбачає формування любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей, розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Української держави і служби у Збройних Силах України.

За станом на 31.03.21 в Україні зареєстровано 89 638 лабораторно підтверджених випадків інфікування дітей COVID-19. Якщо на початку епідемії діти, як правило мали безсимптомний перебіг хвороби, то сьогодні вони хворіють уже з таким перебігом хвороби, який потребує госпіталізації.

Найбільше потерпають від наслідків COVID-19 діти, які виховуються у соціально та/або фінансово неспроможних родинах. Спостерігається різке збільшення кількості дітей, які страждають від насилля та стають жертвами або свідками домашнього насильства. У 2019 році від дітей надійшло 1055 звернень щодо фактів насильства, а протягом 2020року - 2765, що на 1710 звернень більше.

Просимо працівників та батьків вжити відповідних заходів реагування щодо пом`якшення впливу COVID-19  на забезпечення права дітей на освіту, посилити психологічно-педагогічний супровід вразливих категорій дітей під час літніх канікул.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…