ДНЗ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРАВОБЕРЕЖНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"

«Обери професію по душі і жодного дня у житті не будеш «працювати»,

а будеш радіти життю»

                                                                                                              тел.: 0993182771        0990199067           

  ВСТУПИТИ ДО ЛІЦЕЮ (подати заяву онлайн)

ВИПУСКНИКИ 2022 РОКУ

В нашому закладі освіти відбулася чудова подія, яка стала підсумком напруженої роботи всього педагогічного колективу та здобувачів освіти групи № 160 «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». Пройшов успішний захист та випуск наших розумниць та розумників, надії та майбутньої еліти України. Директор ліцею Цвєтков Віталій Петрович, весь педагогічний колектив, члени Ради самоврядування привітали випускників та побажали знайти їм своє місце в житті. Хай ваше життя буде сповнене радістю, творчою працею та щастям!. В добрий путь дорогі випускники!.

Майстер виробничого навчання групи № 160 Кошеленко Н.В.

  

«Любіть любов,  життя любіть»

Ранок 14 лютого для педпрацівників та здобувачів освіти нашого закладу розпочався з традиційного профорієнтаційного заходу до дня Святого Валентина та привітання  мешканців Дніпровського району. Усмішки, різнокольорові кульки, привітання зі святом, валентинки, запрошення на навчання, все це створювало добрий настрій та позитивні емоції.

 Майстер виробничого навчання Іванілова О.В.

  

Святкуємо «День всіх закоханих»

В цей день в нашому закладі освіти були відкриті фотолокації, працював куточок «Проведення весілля» та пошта «Святого Валентина». Музичний супровід відео-кліпи та романтичні акції на перервах, святковий настрій, усміхнені обличчя – цей день надав нам можливість відчути себе максимально коханими, та романтично провести час.

Голова Ради самоврядування ліцею Савонік Данило

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…