ДНЗ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРАВОБЕРЕЖНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"

«Обери професію по душі і жодного дня у житті не будеш «працювати»,

а будеш радіти життю»

Дистанційне навчання

 

Цілодобово, анонімно

 

та безкоштовно функціонує Національна «гаряча лінія» із попередження

 

домашнього насильства

 

0800500335

 

(із стаціонарного)

 

або

 

116123 (з мобільного)

16.09.2019 року розпочався Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. Цей тиждень
проводиться у межах правоосвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!».
В нашому закладі освіти були також проведені правоосвітницькі заходи спрямовані на
інформування учасників освітницького процесу про запровадження адміністративної
відповідальності за вчинення булінгу та формування в суспільстві нульової толерантності до
цього явища.

 

          Рішенням Запорізької міської ради № 32 від 30.05.2018 року створений комунальний заклад «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Затишна домівка» Запорізької міської ради (надалі – Центр).

          Метою діяльності Відділення «Соціальна квартира» є створення житлових побутових умов для самостійного тимчасового проживання, забезпечення проживання осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування  віком від 18 до 23 років, які перебувають у складних життєвих обставинах, на захист і допомогу з боку держави, запобігання соціальному сирітству, сприянні розвитку. Одним із завдань відділення є забезпечення надання особам з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування віком від 18 до 23 років, які перебувають у складних життєвих обставинах, комплексу соціальних услуг в умовах стаціонарного перебування.

          Зарахування до Центру здійснюється на підставі направлення Служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради. Тож з метою влаштування осіб до Центру першочергово просимо звертатись до Служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради (м. Запоріжжя вул. Зелінського 3).

Наш заклад освіти не перший рік приймає участь в міському конкурсі "Молоді патріоти нашої країни". В цьому році прийняли участь такі учні: Перфілов Давид в номінації " На варті закону" та Французова Єлизавета в номінації " Життя в жовто-блакитних кьолорах". Учні бул нагороджені грамотами та сертифікатами на знижку на навчання в Класичному приватному університеті. Також подяками були нагороджені наставники учнів- педагоги: Мітрова Ю.В, Казачєнко Т.Г., та Іщенко В.С.

    

ДНЗ " Запорізький правобережний ПЛ" має активну громадську позицію в протидії торгівлі людьми та є учасниками проекту " Підвищення рівня обізнаності вразливого населення щодо безпечної міграції та працевлаштування" та 28.03.2019 були нагороджені подякою від голови правління ГПО " Егіда- Запоріжжя" А.П.Шостак
 
 
 
 
 
 
 
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…