ДНЗ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРАВОБЕРЕЖНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"

«Обери професію по душі і жодного дня у житті не будеш «працювати»,

а будеш радіти життю»

Дистанційне навчання

 

Цілодобово, анонімно

 

та безкоштовно функціонує Національна «гаряча лінія» із попередження

 

домашнього насильства

 

0800500335

 

(із стаціонарного)

 

або

 

116123 (з мобільного)

16.09.2019 року розпочався Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. Цей тиждень
проводиться у межах правоосвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!».
В нашому закладі освіти були також проведені правоосвітницькі заходи спрямовані на
інформування учасників освітницького процесу про запровадження адміністративної
відповідальності за вчинення булінгу та формування в суспільстві нульової толерантності до
цього явища.

 

          Рішенням Запорізької міської ради № 32 від 30.05.2018 року створений комунальний заклад «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Затишна домівка» Запорізької міської ради (надалі – Центр).

          Метою діяльності Відділення «Соціальна квартира» є створення житлових побутових умов для самостійного тимчасового проживання, забезпечення проживання осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування  віком від 18 до 23 років, які перебувають у складних життєвих обставинах, на захист і допомогу з боку держави, запобігання соціальному сирітству, сприянні розвитку. Одним із завдань відділення є забезпечення надання особам з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування віком від 18 до 23 років, які перебувають у складних життєвих обставинах, комплексу соціальних услуг в умовах стаціонарного перебування.

          Зарахування до Центру здійснюється на підставі направлення Служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради. Тож з метою влаштування осіб до Центру першочергово просимо звертатись до Служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради (м. Запоріжжя вул. Зелінського 3).

Наш заклад освіти не перший рік приймає участь в міському конкурсі "Молоді патріоти нашої країни". В цьому році прийняли участь такі учні: Перфілов Давид в номінації " На варті закону" та Французова Єлизавета в номінації " Життя в жовто-блакитних кьолорах". Учні бул нагороджені грамотами та сертифікатами на знижку на навчання в Класичному приватному університеті. Також подяками були нагороджені наставники учнів- педагоги: Мітрова Ю.В, Казачєнко Т.Г., та Іщенко В.С.

    

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…