ДНЗ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРАВОБЕРЕЖНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"

«Обери професію по душі і жодного дня у житті не будеш «працювати»,

а будеш радіти життю»

                                                                                                              тел.: 0993182771        0990199067           

  ВСТУПИТИ ДО ЛІЦЕЮ (подати заяву онлайн)

Останнім часом збільшилася кількість випадків небезпечної поведінки дітей, що загрожує їхньому життю та здоров’ю. Зокрема, йдеться про вплив соціальних мереж в інтернеті. Для підвищення обізнаності вчителів, керівників закладів освіти, батьків та їхніх дітей МОН розробило рекомендації bit.ly/3rCi98T для проведення додаткових профілактичних заходів закладами освіти серед дітей та інформування батьків.
Цифрове середовище, зокрема інтернет, сьогодні є не лише важливим джерелом інформації, але й способом комунікації, який нівелює перепони для спілкування. Через глобальний вплив COVID-19 діти проводять дедалі більше часу в інтернеті.
Право дитини на безпеку та захист є базовим та поширюється на її життєдіяльність як онлайн, так і офлайн. Окрім того, не кожна дитина в Україні володіє достатнім рівнем знань щодо ризиків у цифровому середовищі та навичками безпечної поведінки в цифровому просторі. Діти мають право здобувати знання та підтримку у використанні цифрового середовища. Надавати таку підтримку є спільною відповідальністю батьків, педагогічних працівників, суспільства загалом. Залучення батьків до освітнього процесу, налагодження ефективних партнерських відносин сприятиме не лише ефективному досягненню результатів навчання, а й формуванню безпечного освітнього та родинного середовища для дитини.
Невід’ємною складовою цього процесу є організація профілактичних заходів. Найбільшої уваги щодо профілактики потребують підлітки (12-17 років), оскільки це етап активного формування самооцінки, інтересів, моральних уявлень, соціальних установок та потреби в спілкуванні з однолітками.
Докладніше: bit.ly/2Om5aJV

 

Цілодобово, анонімно

 

та безкоштовно функціонує Національна «гаряча лінія» із попередження

 

домашнього насильства

 

0800500335

 

(із стаціонарного)

 

або

 

116123 (з мобільного)

16.09.2019 року розпочався Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу. Цей тиждень
проводиться у межах правоосвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!».
В нашому закладі освіти були також проведені правоосвітницькі заходи спрямовані на
інформування учасників освітницького процесу про запровадження адміністративної
відповідальності за вчинення булінгу та формування в суспільстві нульової толерантності до
цього явища.

 

          Рішенням Запорізької міської ради № 32 від 30.05.2018 року створений комунальний заклад «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Затишна домівка» Запорізької міської ради (надалі – Центр).

          Метою діяльності Відділення «Соціальна квартира» є створення житлових побутових умов для самостійного тимчасового проживання, забезпечення проживання осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування  віком від 18 до 23 років, які перебувають у складних життєвих обставинах, на захист і допомогу з боку держави, запобігання соціальному сирітству, сприянні розвитку. Одним із завдань відділення є забезпечення надання особам з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування віком від 18 до 23 років, які перебувають у складних життєвих обставинах, комплексу соціальних услуг в умовах стаціонарного перебування.

          Зарахування до Центру здійснюється на підставі направлення Служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради. Тож з метою влаштування осіб до Центру першочергово просимо звертатись до Служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради (м. Запоріжжя вул. Зелінського 3).

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…