ДНЗ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРАВОБЕРЕЖНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"

«Обери професію по душі і жодного дня у житті не будеш «працювати»,

а будеш радіти життю»

          Багатолітній стереотип нашого суспільства про те, що безбідне життя забезпечують професії юриста, економіста і тому подібне, невблаганно ламається із-за дефіциту вакансій для таких фахівців. При цьому випускники професіональної технічної освіти не мають   проблеми з пошуком гідної роботи. Професійно-технічна освіта  щільно інтегрована в економіку. Чим більше висококваліфікованих, якісно підготовлених робітників в країні, тим швидше розвивається її економіка, яка останнім часом все більше потребує робочої сили, здатної швидко адаптуватися до змін на ринку праці і вимог працедавців. Такі кадри, перш за все, повинні готуватися в системі професіональної технічної освіти. А за бажання, випускники учбових закладів системи  мають можливість працювати і по вибраній професії, і продовжити навчання у вузах.

Сьогодні випускники нашого освітнього закладу конкурентно спроможні та затребувані  на ринку праці робочих професій, підготовку яких веде наш ліцей – це:

- Електрогазозварник; Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; (після 9 та 11 классів)

 

  

 

- Слюсар-ремонтник; Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів; Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів; 

 

  

 

- Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення; Електромеханік з ремонту та обслуговування лічильно-обчислювальних машин; (після 9 та 11 классів)

 

 

  

 

 

Із зростанням диктованих часом вимог ми щорік удосконалюємо свою матеріально-технічну базу, освітньо - виховний процес, що дає можливість плідно співробітничати з нашими соціальнимі партнерами, а їх не так мало, близько 40, серед них : ПАО "Запоріжтрансформатор", ТОВ «ЗТМК», ПАТ «Запоріжкран», ПрАТ «Укрграфіт», ПрАТ «Дніпроспецсталь», ТДВ «Автопарк» (BOSCH  SERVICE), ТОВ «Алекс Транс Компані», ТОВ «КАР Сервіс Компані», ТОВ СТО "Каховська", ТОВ "Будівельна компанія Партнер груп", КП "ЕЛУАШ", ПП "Лабораторія металу", ТОВ "Інженерно-Будівельне підпріємство "Форт" та іншими підприємствами. Проходячи практику на цих підприємствах учні ліцею знайомляться з новітніми технологіями та обладнанням: автосканер LAUNCH CREADER, стенд для діагностики та чистки форсунок, прилад для навантажувального випробування акумуляторів, двостійкові підйомники Smart Lift німецького виробництва, осцилоскоп, портальна машина різання ESAB SUPRAREX SXE, зварювальні апарати фірми «Кемпи», газорізальні установка «Мессер», 3D-принтер.

Для нас головне, щоб випускник був працевлаштований, чого ми небезуспішно добиваємося. Після закінчення навчання випускник ліцею отримує документ про середню освіту (атестат), диплом кваліфікованого робітника державного зразка. Впродовж навчання учні отримують стипендію, час навчання зараховується в трудовий стаж, про що вноситься запис до трудової книжки.

З кожним роком спостерігається позитивна динаміка в бажанні випускників-ліцеїстів продовжити навчання у вищих освітніх закладах, особливо технічних вузах. Випускникам освітніх закладів нашого типа краще адаптуватися до навчання в технічних вузах, завдяки раніше отриманій  професії. Весь педагогічний колектив ліцею працює над тим, щоб випускники  мали достатню теоретичну та практичну базу для вступу до вузів. Щорік наші випускники, що вступають до вузів, успішно витримують конкурси.

В даний час в ліцеї йде підготовка з 8 професій, які потрібні нашому промисловому регіону. Педагогічний колектив нашого ліцею - це більше 40 викладачів і майстрів виробничого навчання,  серед яких 4 викладача вищої категорії, 1 викладач першої категорії, 1 майстер першої категорії. Освітній заклад має в своєму розпорядженні 14 кабінетів, 4  лабораторії,  бібліотеку з читальним залом, 4 майстерні, спортивний зал і спортмайданчик.

Всі кабінети і лабораторії зв'язані локальною мережею, підключені до мережі Інтернет. Кабінети, лабораторії і майстерні оснащені необхідною новітньою матеріальною базою для повноцінної підготовки з відповідних професій. У наших учнів є можливість безкоштовно отримати сертифікат  мережевої академії  CISCO. Тому рівень підготовки випускників дозволяє їм працевлаштуватися без проблем. Завжди дуже приємно чути відповідь абітурієнтів на питання: «Чому ви вибрали саме наш ліцей?» -  «Знаємо, що тут дійсно навчають!».

 Ми відкриті для майбутніх учнів впродовж всього року, ну а детальніша інформація викладена на офіційному сайті Державний навчальний заклад «Запорізький правобережний професійний ліцей». Приходите до нас, ми будемо раді надати вам освітні послуги і зробити вас справжніми професіоналами.

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…