ДНЗ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРАВОБЕРЕЖНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"

«Обери професію по душі і жодного дня у житті не будеш «працювати»,

а будеш радіти життю»

З'явився новий вбивчий флешмоб ПВК «РЕДАН»

  • Mar 01, 2023

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

ШАНОВНІ БАТЬКИ ТА ВИКЛАДАЧІ!

З'ЯВИВСЯ НОВИЙ ВБИВЧИЙ ФЛЕШМОБ СЕРЕД ПІДЛІТКІВ ПВК «РЕДАН»

Нещодавно в Україні почали масово поширювати так званий молодіжний рух ПВК «Редан». Він виник й активно діє в росії. Підлітки влаштовують масові бійки та привселюдно принижують один одного.LVIV.MEDIA підготувало детальне пояснення, хто входить до угрупування та чим це небезпечно. ПВК «Редан» — нова молодіжна субкультура, яка нібито виступає проти «офніків» (сучасна назва гопників та хуліганів), «скінхедів» та осіб неросійської зовнішності. Абревіатура ПВК розшифровується як Приватна Військова Компанія. Назву «Редан» взято із манги (японського коміксу) Hunter x Hunter. Геней Редан у цій манзі є злочинною організацією. Також вона відома як «Примарна трупа» або «Павук». Учасники субкультури Редан надихалися японським твором. Угрупування складається з любителів аніме. Звідси їх символ — павук із цифрою 4.

Представники молодіжного руху ПВК «Редан» відрізняються певними зовнішніми рисами: довге волосся, темний масивний одяг та зображення павука із цифрою 4. Також вони називають себе неформалами. Ймовірно, рух «Редан» створили у вересні 2022 року. У цей час виник основний паблік «ВКонтакте», присвячений субкультурі. Його учасники обмінювалися тематичними мемами, обговорювали одяг та музику. Проте вірусна популярність до них прийшла лише у лютому 2023 року після подій у московських ТЦ. Тоді представники ПВК «Редан» влаштували масові сутички з футбольними фанатами. Тоді поліція затримала декількох підлітків і порушила проти них кримінальні справи. Такий підлітковий флешмоб із росії встиг масово поширитися і в Україні. Зокрема, у Полтаві, Дніпрі та Івано-Франківську. Підлітки збираються великими групами й в громадських місцях влаштовують бійки між представниками двох субкультур. За інформацією користувачів соцмереж, декілька дітей в Україні вже постраждали через це.

  

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…