ДНЗ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРАВОБЕРЕЖНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"

«Обери професію по душі і жодного дня у житті не будеш «працювати»,

а будеш радіти життю»

                                                                                                              тел. 708-51-82; 099 -0199067

 

СТВОРЕНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ДІТЕЙ ТА СІМЕЙ «ЗАТИШНА ДОМІВКА»

          Рішенням Запорізької міської ради № 32 від 30.05.2018 року створений комунальний заклад «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Затишна домівка» Запорізької міської ради (надалі – Центр).

          Метою діяльності Відділення «Соціальна квартира» є створення житлових побутових умов для самостійного тимчасового проживання, забезпечення проживання осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування  віком від 18 до 23 років, які перебувають у складних життєвих обставинах, на захист і допомогу з боку держави, запобігання соціальному сирітству, сприянні розвитку. Одним із завдань відділення є забезпечення надання особам з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування віком від 18 до 23 років, які перебувають у складних життєвих обставинах, комплексу соціальних услуг в умовах стаціонарного перебування.

          Зарахування до Центру здійснюється на підставі направлення Служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради. Тож з метою влаштування осіб до Центру першочергово просимо звертатись до Служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради (м. Запоріжжя вул. Зелінського 3).

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…