ДНЗ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРАВОБЕРЕЖНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"

«Обери професію по душі і жодного дня у житті не будеш «працювати»,

а будеш радіти життю»

                                                                                                              тел. 708-51-82; 099 -0199067

 

МІЖНАРОДНИЙ IT FORUM 2019

В Запоріжжі за підтримки Офісу Президента України відкрився International IT Forum 2019. Це офіційний захід міжнародного  рівня, який зібрав експертів, спікерів у сфері інновацій та IT, представників влади та бізнесу.

Учні та педпрацівники нашого ліцею 27 вересня 2019 року відвідали 5-й IT Forum, де зібрались на одній сцені лідери найбільших організацій України, щоб поділитися практичним досвідом, кейсами та історіями успіху у вирішенні найбільш актуальних питань бізнес-середовища.

Цього року Форум було присвячено співпраці між Україною та Європейським Союзом у розвитку цифрового суспільства в Україні. Особливий наголос було зроблено на розбудові довіри у цифровому суспільстві при розробленні IT-систем та публічних е-сервісів. Доповідачі висвітлили різні важливі аспекти, пов’язані з законодавством, принципом «безпечний за замовчанням» в ІТ-системах, конфіденційністю та захистом даних.

Поки одні слухали лекції та дискутували, інші шукали цікавинки в експозоні. Там учасники форуму представили безліч корисних напрацювань та доробків. Серед них – роботи, дрони, розумні зупинки та електронні табло.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…