ДНЗ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРАВОБЕРЕЖНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"

«Обери професію по душі і жодного дня у житті не будеш «працювати»,

а будеш радіти життю»

                                                                                                              тел. 708-51-82; 099 -0199067

 

ТВІЙ БЕЗПЕЧНИЙ ШЛЯХ ДО МЕТИ

 Проблема девіантної та агресивної поведінки і її корекція завжди була важливою у педагогіці, психології, а але останнім часом вона набуває масового характеру. Тривожним симптомом є зростання числа підлітків з девіантною поведінкою, що проявляється в соціальних, конфліктних і агресивних вчинках, відсутності інтересу до навчання. Згідно соціально перетворювальної програми ліцею разом з представниками  СЮП Дніпровського ВП та Управління патрульної поліції в Запорізькій області були проведені: заходи з профілактики правопорушень, бесіди: «Причини правопорушень серед підлітків», «Твій безпечний шлях до мети», «Твоя кримінальна відповідальність», а також в рамках проекту «Шкільний офіцер поліції» з здобувачами освіти ліцею провели заняття з елементами тренінгу на тему: «Запобігання торгівлі людьми».

            Адміністрація нашого закладу освіти дякує за плідну співпрацю начальнику СЮП Дніпровського ВП  майору поліції Толстопятенко Л.О. та інспекторам відділу зв’язків з громадськістю  Управління патрульної поліції в Запорізькій області ДПП Касьян В.П., Скорбич Ю.Ю., Петрух К.І.

         

Заступник директора з НВР Білоіван Н.А.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…