ДНЗ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРАВОБЕРЕЖНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"

«Обери професію по душі і жодного дня у житті не будеш «працювати»,

а будеш радіти життю»

                                                                                                              тел. 708-51-82; 099 -0199067

 

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД «ХОЧУ – МОЖУ – ТРЕБА»

 

          Вибір професії – це питання, з яким рано чи пізно стикається кожен підліток та його батьки. Спостерігаючи за поведінкою, учбовою та позаучбовою діяльністю учнів, досвідчені педагоги нашого закладу освіти шукають можливість допомогти випускникам в визначенні своїх професійних уявлень, бажань та можливостей.

Щоб  ці уявлення були більш реальними, а учні обрали бажаний рівень професійної підготовки, педагогічний колектив  проводить  зустрічі з учнями шкіл.

            Зустріч з учнями Запорізького колегіуму «Мала гуманітарна академія» була цікавою, яскравою та мотивованою. «Професійна гостинна» проходила під девізом «Хочу – можу – треба». Учні колегіуму з інтересом та бажанням, за власною ініціативою приймали участь в різних видах діяльності. Під час спілкування здобувачів освіти та  педагогічних працівників «ЗАПОРІЗЬКОГО ПРАВОБЕРЕЖНОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ» з учнями колегіуму були проведені ігри та тренінги «Асоціація», «Заповни схему», «Вектор особистого розвитку». Різні за віком учні мали можливість ознайомитись з роботою гуртка робототехніки та навчитись працювати з апаратнообчислювальною платформою для аматорського конструювання – Arduino, а також  прийняли участь в тренінгу: "Формула вибору професій" у вигляді інтерактивної гри на платформі "Kahoot!" за допомогою сучасних смартфонів, яка дозволила  в електронному вигляді вибрати кожному з них рекомендовану професію.
            Дякуємо  директору Запорізького колегіуму «Мала гуманітарна академія» Павловій С.О. та заступнику директора з виховної роботи Трояненко С.М. та всьому педагогічному колективу за плідну співпрацю.

 

 

Заступник директора з НВР Наталія Білоіван

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…