ДНЗ "ЗАПОРІЗЬКИЙ ПРАВОБЕРЕЖНИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ЛІЦЕЙ"

«Обери професію по душі і жодного дня у житті не будеш «працювати»,

а будеш радіти життю»

                                                                                                              тел. 708-51-82; 099 -0199067

 

ЗНАННЯ - ЦЕ СКАРБ, А ВМІННЯ ВЧИТИСЬ - КЛЮЧ ДО НЬОГО!

 

На передодні Новорічних свят в групі № 28 класний керівник Швецова В.С та в групі № 67 класний керівник Казаченко Т.Г провели відкриту виховну годину за темою: «Навчання у продовж життя. Знання - це скарб, а вміння вчитись – ключ до нього». Метою виховної години було розкриття значення знань, науки в житті людини, уявлень про те, що знання - це великий і неоціненний скарб який робить людину сильною, а вміння вчитись – це ключик який відкриває скарб і дає людині світло. Спонукати до роздумів над важливими життєвими проблемами, виховувати наполегливість у досягненні поставленої мети, навчити «навчатися у продовж всього життя».

            Під час проведення виховної години проводились дискусії, тренінги, робота з пазлами, шуточні тести, гра «Передача інформації». Використовувались анкети, пам’ятки, картки з завданнями, мультимедійні презентації, таблиці та плакати.

Виховна година сприяла вихованню у учнів людяності, працьовитості, відповідальності, любові до людей, рідної землі, виховувала культуру інтелектуальної праці, дбайливе ставлення до книги, інтерес до навколишнього життя. Розвивала кмітливість, системне мислення, активність і самостійність учнів.

 

    

 

Класний керівник групи № 28   Швецова В.С.

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…